نانوشته های یک عدد معتاد

سلام.قبل از خواندن مطلب زیر چند نکته را باید به عرض دوستان برسانم.

1.مطلب زیر نوشته من نیست و درراستای درخواست همکاری در نوشتن وبلاگ یکی از وبلاگ نویسان گرامی لطف کرده اند و این مطلب را برای من فرستاده اند.بدلایلی نویسنده خودش را "گیلی خانم "معرفی میکند و نام واقعی اش را ذکر نکرده است.

2.این دوست گرامی در جستجوی مطلبی راجع به درمان با سلولهای بنیادی یا همان "Stem cell" به وبلاگ من رسیده است.(زده به کاهدون) !!! و از آنجا که درجستجوی مطلب راجع به سلولهای بنیادی به گفته خودش حالتی معتاد گونه دارد بنابراین تیتر و موضوع مطلب نوشته شده با اعتیاد هماهنگی دارد.

3.من از این مطلب چند جمله را حذف (بخوانید سانسور) کرده ام لیکن چیزی بر آن نیفزوده ام.در متن نوشته جاهایی Stem text tramadol آمده که لفظ Stem cell text tramadol بهتر است.این شما و این مطلب ارسالی:

                 ***************************************

وقتی آدمها را جو می گیرد یک جور خاص می گیرد. جو جزء لاینفک وجود انسانهاست. انسان بی جو مثل تنبان بی کش است.
جایی که جو نیست اسمش فضاست. در فضا از جو خبری نیست. انسانها خاص تر به نظر می رسند.
با پیشرفت در جوامع بشری گاهی آدمها به چیزی فراتر از جو یعنی فضا احتیاج دارند. فضا جائیست با یک ارتفاع کاملاً نامشخص از زمین که در آن به انسان حس تملک به خود، دست می دهد. انسانها با حس های اینچنینی بسیار بسیار حال می کنند. مثل این است که به آنها در روز تولدشان بگوئید کل زمین مال شماست. چقدر خوشحال می شوند!. بیچاره ها نمی دانند که همین زمین به این بزرگی در فضا نقطه است . در فضا آنان هستند و بی نهایت نقطه دوروبرشان که هیچکدام به کارشان نمی آید. فقط می توانند نقطه ها رو بشمارند. البته اگر شمردن بلد باشند!
روی زمین دنیا، زمین است. در جو نیز باز هم دنیا، زمین است چرا که با اینهمه فاصله در عین ناباوری هنوز آنتن دارید. دردسترس زمینیان هستید.گویا برای جو گیر شدن عجله داشته یادتان رفته موبایلتان را در آشپزخانه درون قابلمه بگذارید. امان از این ایرانسل که با خدمات مافوق فناوری اش شما را وادار به چه کارهایی که نمی کند. نمیگذارد با خیال راحت زندگی کنید. دست از پا خطا کنید، بی اجازه یواشکی موبایلتان را خاموش یا روشن کنید، سه صوته در جا به زمین مخابره خواهد شد. گرچه فناوری اطلاعات و ارتباطات گسترش یافته اما خیالی نیست! خلاصه هر چه باشد شما برای خودتان نابغه ای اینترنشنال هستید. راههای پیچاندن و از دسترس خارج کردن را خوب بلدید. ناسلامتی گوش شیطان کر مثلاََ جوگیر شده اید .
طبق مواردی که در بالا اشاره شد با دلیل و برهان ثابت کرده ایم که در جو هم دنیا ، زمین است چرا که اگر چه پیچ و مهره های مغزتان شل شده ولی کماکان خوب کار می کند.
و اما کمی آنطرف تر از جو ، در فضا قضیه چیز دیگریست. برعکس زمین دست نخورده و متفاوت است. نه از تکنولوژی خبری هست نه از جوامع بشری! پیچ و مهره های مغزتان در هوا معلق بوده و مغزتان به کل تعطیل است. غیر از توجه به خودتان ، تنها سرگرمی شما می تواند این باشد که در جستجوی چند عدد آدم فضایی ناقابل باشید و با آنان عکس تکی بگیرید! البته اگر آنقدر خوش شانس باشید که بدون دارا بودن مغز بتوانید آنان را قانع کنید در کنارتان بایستند و عکس بگیرند! خوب چاره چیست؟ شاید از نظر آنان شما به دلیل انسان بودنتان اندکی ضایع به نظر می رسید.
در فضا فقط خودت هستی و خودت. خودت می شوی دنیای خودت. در فضا دنیا خودت هستی.
پس با این تفاسیر نتیجه می گیریم که دنیای شما متغیر بوده و بستگی به موقعیتی دارد که در آن هستید. حالا این موقعیت میتواند هر کجا باشد. زمین، جو یا حتی فضا!
عجب روزی ست امروز! شدیداََ خمار هستیم. خماری حالت عجیبی ست. اصلا می دانید خماری چیست؟ خماری یعنی افسردگی، بیخوابی، ناامیدی، تنبلی، کند ذهنی، احساس پوچی ... و کلی چیزهای بد! آدمهای خمار در فضا سیر سلوک می نمایند. فضا تنها جاییست که می توانند به دور از چشم دیگران با آّبریزش بینی ، بدن درد و گلاب به رویتان بیرون روی راحت و بی غدغه کنار بیایند. به قول معروف بی دردسر سبک شوند. رها و بی قید و بند!
گرچه امروز خماریم اما حالاتمان در تعاریف فوق نمی گنجد. قبول این واقعیت سخت است ولی اعتراف می کنیم که از دست رفته و معتاد گشته ایم! ماشنیده ایم که در جوامع بشری ، اهالی معتاد جزء اقشار آسیب ساز و خاص جامعه اند. شواهد حاکی از آن است که این قضیه دوشرطی ست . رد خور ندارد. من معتادم پس در نتیجه خاص می باشم. (حالا جایی درز نکند بین خودمان باشد که ما هنوز نمی دانیم چرا قضیه ای به این مهمی در آنالیز دکتر مصاحب قید نشده است. شاید خدابیامرز یادشان رفته است یا شاید هم از ترس همسرش که خاص بوده است ، نخواسته بازگو و ریا شود. الله و اعلم)
اینجانب به Stem text teramadol  اعتیاد دارم و با اعتماد به نفس کاذب  به خود می بالم که معتاد و سرخوش هستم . یک معتاد که با نگاهی متفاوت دنیا را به چالش می طلبد. البته تعریف از خود نباشد ما شنیده ایم که اعتیاد به teramadol کلاس هم دارد چه برسد بهStem text teramadol که مدرن تر از آن است. این نشان می دهد که در جوامع بشری ما آدم باکلاسی می باشیم. مگر چه کم داریم از بقیه؟ ما هم دل داریم. باید برای حفظ اصالت و هویت خود به روز و آپدیت با جامعه حرکت نمائیم.
Stem text teramadol نوع حاد و پیشرفته text teramadol می باشد. اثرات و عوارض جانبی آن بس مخرب و خانمان سوز است. هم درون را می شکافد هم برون را. وجب به وجب گوگل را جستجو کنید عمراَ بتوانید حتی یک مورد تاکید میکنم فقط یک مورد اعتیاد، با اینچنین قابلیت چالش بر انگیزی بیابید. به قول معروف مثلث برمودا باید در مقابل چالش Stem text teramadol لونگ بیاندازد.
اگرچه مکانیسم Stem text teramadol پیچیده است اما همیشه بی هوا ایجاد می شود. شل کن سفت کن در کارش نیست. در جا غافلگیر می شوید. بطور مثال شما در اینترنت در جستجوی نتایج آخرین تحقیقات و بررسی ها روی سلولهای بنیادی هستید که بی هوا از وبلاگ رفیق ناباب سر در می آورید. نمی دانید مطالب وبلاگ رفیق ناباب شما را متحول نموده یا لذت کنکاش در افکار رفیق ناباب. از بخت بد روزگار به پدیده نوشتن مجدد علاقه پیدا می کنید. البته از نظر خودتان نوشتن صرفا تبلور یک عادت کهنه قدیمی در نهادتان است.   اما واقعیت چیز دیگریست. به نوشتن اعتیاد پیدا کرده اید. این همان Stem text teramado یا به زبان عامه ترامادول متنی- بنیادی ست. هر چه می گذرد اشتیاقتان به نوشتن بیشتر می شود. حال دیگر نوشتن غذای روحتان شده است. هر چه بیشتر می نویسید شکاف درونتان عمیق تر می شود. به خود که می آیید می بینید کار از کار گذشته است. خودتان مانده اید و یک شکاف عمیق که فقط با نوشتن پر می شود. اعتیادی ترمیم ناپذیر ،خاص، هیجان انگیز و از همه مهمتر چالش برانگیز!
این بود نتایج تحقیقات یک معتاد در خصوص گونه های ناشناخته اعتیاد در جوامع بشری که با دلیل و برهان به نظرتان رسید. امید است مثمر ثمر واقع گردد.
/ 0 نظر / 12 بازدید